Στο 23′ ο Μάλτσι σέντραρε και ο Μπουσινάκης από κοντά έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα. Στο 58′ ο Μάρης σημάδεψε το δοκάρι, αλλά 9 λεπτά μετά και πάλι από σέντρα του Μάλτσι, ο Μπουσινάκης ξανά με κεφαλιά ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 2-0. Το Αιγάλεω μείωσε σε 2-1 με τον Ψυχογιό στο 70′. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Διαβάστε Περισσότερα

Την 8η νίκη σε 9 παιχνίδια πέτυχε σήμερα η ομαδα μάς.Στο 9 Λεπτό ανοιξε το σκορ ο Άγιος Ιερόθεος με τον Κρασι,για να ισοφαρίσει στο 22 ο Ψυχογιός.Στο 46 ο Μπελερης πέτυχε το 2-1 που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.Στο 67 ο Κρασι ισοφάρισε προσωρινά,και δυο λεπτά αργότερα ο  Δημήτρης Βερμπης πέτυχε το 3-2,που

Ο Αιγάλεω Α.Ο. ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με την Ένωση Γονέων Αιγάλεω για την λειτουργία μαθητικής κερκίδας στους εντός έδρας αγώνες ποδοσφαίρου για την σεζόν 2018-2019. Με την κοινή μας προσπάθεια στοχεύουμε: Α. Στην στήριξη της ομάδας ποδοσφαίρου του Αιγάλεω Α.Ο. στην αγωνιστική προσπάθεια που καταβάλλει. Β. Στην καλλιέργεια πνεύματος σεβασμού και αναγνώρισης της προσπάθειας

Ένα πολύ όμορφο και ήρεμο παιχνίδι είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν οι φίλαθλοι που βρέθηκαν στο γήπεδο του Συνοικισμού. Οι γηπεδούχοι απογοήτευσαν για μία ακόμα φορά τους φιλάθλους τους που βρέθηκαν στο γήπεδο για να την ενισχύσουν μένοντας για μία ακόμα αγωνιστική χωρίς νίκη στη έδρα τους. Οι φιλοξενούμενοι φάνηκαν ότι ήθελαν πιο πολύ τον αγώνα

Την έκτη του νικη σε επτά ματς πανηγύρισε το Αιγάλεω που επικράτησε με 1-0 της Καλλιθέας στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής του 7ου ομίλου. Το τέρμα του Φαρινόλα στο 66 ήταν αρκετό ώστε το Σίτι να ξεκλειδώσει την άμυνα των φιλοξενούμενων, με τους μπλε να φτάνουν τους 19 βαθμούς. Στο 70′ ο Ασημέλλης μπλόκαρε το

Μεγάλη πρόκριση μέσα στην έδρα του Αιγάλεω πανηγύρισε η Καλλιθέα επικρατώντας με 1-2 παίρνοντας το εισιτήριο για την επόμενη φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ. Οι φιλοξενούμενοι »πάγωσαν» το «Μαυροθαλασσίτης» στο 23′ κάνοντας το 0-1 με τον Βλάχο με πλασέ. Στο 54′ ο Βασιλειάδης έκανε το 0-2, με το Αιγάλεω να φτάνει κοντά στη μείωση του σκορ

Η πρώτη φάση έγινε μόλις στο 5′ και είχε… υποψία πέναλτι υπέρ του Αιολικού, αλλά ο διαιτητής ήταν κοντά και έδωσε συνέχεια στο ματς. Ο Αιολικός είχε την πρωτοβουλία και στο 15′ απείλησε ξανά μετά από σέντρα του Τσουβαλτσίδη και προβολή Ποτουρίδη, ο οποίος δεν πρόλαβε όμως την μπάλα. Ακολούθησε ένα σουτ του Λαμπράκη στο

Την τρίτη σερί του νίκη πανηγύρισε το Αιγάλεω, το οποίο μετά και την ήττα του Αιολικού από τον Ηλυσιακό είναι μόνο πρώτο στην βαθμολογία του 7ου ομίλου της Γ΄Εθνικής. Όσον αφορά το ματς η Χαλκίδα ήταν αυτή που μπήκε καλύτερα στο πρώτο μέρος, και σε δύο περιπτώσεις έφτασε κοντά στο να ανοίξει το σκορ. Αρχικά